Finał w WARCABY - poniedziałek 6.10.2016 8:00

Finał w rozgrywkach warcabowych odbędzie się w poniedziałek o godzinie 8:00 w sali 52 . Przewidywany czas zakończenia rozgrywek 4 lekcja.

Lista finalistów zawodów warcabowych z poszczególnych grup.

1. Przemysław Borecki I a
2. Michał Batóg III b
3. Jakub Perełka I a
4. Wojciech Zając I a
5. Mateusz Słowik II e
6. Tomasz Starzak I a
7. Natan Sypień II b
8. Marek Kożuchowski III a
9. Krzysztof Terlikowski II c
10. Dariusz Bzdyra I a

10 06 2016    Dodał(a): administrator



WARCABY - wyniki rozgerywek V Grupy

1. Łukasz Stock I d
2. Mateusz Prorok I b
3. Krzysztof Terlikowski II c Awans do FINAŁU
4. Kajetan Hrobok I a
5. Szymon Grabowiecki III c
6. Darek Bzdyra I a Awans do FINAŁU
7. Jakub Bukaczewski I c
8. Emilia Karpowicz I b




autor: R. Stoklosa

10 06 2016    Dodał(a): administrator



Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowej Rudy

3 czerwca 2016 r w Nowej Rudzie dobyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowej Rudy.

Naszą szkołę reprezentowało 23 zawodników. Nasi pływacy zdobyli 29 medali w poszczególnych stylach pływackich.



ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA NOWEJ RUDY DRUŻYNOWO WYGRAŁA JEDYNKA :)


Wyniki

ROCZNIK 2002 KLASA I

dziewczęta

AMELIA KAWA 1 m-ce styl grzbietowy 1 m-ce styl klasyczny
AMELIA KAROLCZAK 1 m-ce styl dowolny 1 m-ce styl motylkowy
JULIA ŁABOWICZ 2 m-ce styl motylkowy 2 m-ce styl klasyczny
KAROLINA KAŹMIERCZAK 3 m-ce styl dowolny 3 m-ce styl grzbietowy

chłopcy

TOMASZ STARZAK
KAJETAN HROBOK 1 m-ce styl grzbietowy 1 m-ce styl dowolny
OSKAR CIUPIDER 3 m-ce styl dowolny 3 m-ce styl klasyczny
JAKUB BUKACZEWSKI 2 m-ce styl klasyczny
KAROL TOMASZEWSKI 3 m-ce styl grzbietowy
ŁUKASZ DULSKI
JAKUB MADEJCZYK

ROCZNIK 2001 KLASA II

dziewczęta

ANNA LEWICKA 1 m-ce styl dowolny 1 m-ce styl motylkowy
MARTYNA PIASKOWSKA 1 m-ce styl klasyczny 2 m-ce styl motylkowy

chłopcy

JAKUB WNUK 2 m-ce styl klasyczny
MARCIN KROSMAN 3 m-ce styl grzbietowy
IGOR FERENC 3 m-ce styl klasyczny
MARCIN LANGSAM 1 m-ce styl klasyczny
ŁUKASZ BIESIADECKI 3 m-ce styl motylkowy
MIŁOSZ ORŁOWSKI 2 m-ce styl motylkowy
SAMBOR TYWONIUK

ROCZNIK 2000 KLASA III

dziewczęta

KLAUDIA WAWSZCZYK 1 m-ce styl dowolny 2 m-ce styl klasyczny

chłopcy

KACPER SITAREK 1 m-ce styl dowolny 1 m-ce styl motylkowy
KACPER OSIPOW 2 m-ce styl klasyczny

Opiekunowie:
Agnieszka Galkowska-Czerniak
Andrzej Czerniak


06 06 2016    Dodał(a): administrator



Podsumowanie akcji „Podaruj książkę bibliotece”

Zakończyliśmy akcję: „Podaruj książkę bibliotece”. Książki do szkoły przynosili uczniowie i nauczyciele.

Pomyślny przebieg akcji świadczy o tym, że przeczytane książki chętnie przekazujemy dla innych, którzy także będą mogli z nich korzystać. Książka czytana żyje dalej!

Każdy uczeń, który wziął udział w akcji otrzymał ocenę wzorową z zachowania. Podarowano łącznie 70 woluminów , które wzbogaciły nasz księgozbiór.


LISTA DARCZYŃCÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016:


Uczniowie:
1. Weronika Kulig – klasa 3c.
2. Emilia Karpowicz – klasa 1b.
3. Karolina Sobel – klasa 3c.
4. Oliwia Herba – klasa 1a


Nauczyciele:
1. Pani Małgorzata Szkwarek.
2. Pan Mariusz Sobczyk.

Biblioteka szkolna dziękuje wszystkim zaangażowanym w akcję!


Autor : D. Witowska


06 06 2016    Dodał(a): administrator



Wizyta w Biurze Informacji Parlamentu
Europejskiego we Wrocławiu.

W dniu 10 maja br udaliśmy się pod opieką p. Agnieszki Metych i p. Jolanty Gielarowskiej do Biura Informacji Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu.

Ponieważ w dniu 9 maja obchodzimy Dzień Europy tematem naszych zajęć była "Unia Europejska w pigułce". Jak sam temat mówi dowiedzieliśmy się w skrócie najważniejszych informacji na temat powstania i funkcjonowania Unii Europejskiej.

Było wesoło - szczególnie , gdy po kolei występowaliśmy jako europarlamentarzyści kolejnych krajów.

Dziękujemy pani Metych i pani Opalińskiej za zorganizowanie wycieczki :).

Uczniowie klasy 2d


27 05 2016    Dodał(a): administrator



Finał Dolnośląski Gimnazjady w Szachach

Drużyna szkolna w składzie:

Martyna Muzalewska
Natan Sypień
Oskar Skop
Michał Popiel


zdobyła VI miejsce w Finale Dolnośląskiej Gimnazjady w Szachach drużynowych.



VI Miejsce :)



foto - wideo relacja z zawodów

Opiekun : R. Stoklosa


27 05 2016    Dodał(a): administrator



1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

 

 

 


Imieniny obchodzi:
Helena, Ilona, Bogusław
 

 








 



 
 

 

 

Copyright 2015 © Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kłodzku

Design by    Stoklosa Rafał  arturraf@poczta.onet.pl