IV Zawody Warcabowe Szkoły im. "Olka" - FINAŁ

14 06 2017    Dodał(a): administrator

III Rajd Integracyjny “Jedynka”

Dzień Dziecka z “Jedynką”
1 czerwca 2017 roku

Dnia 1 czerwca 2017 r. szóstoklasiści Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku wraz z wychowawcami oraz uczniowie klas pierwszych i drugich Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku uczestniczyli w III Rajdzie Integracyjnym “Jedynka”. Trasa wędrówki wiodła Górami Bardzkimi. Start z przystanku PKP Bardo Śląskie w kierunku “Parku za Nysą”, gdzie p. Dyrektor Małgorzata Salecka przedstawiła klasom VI “nowych” wychowawców na rok szkolny 2017/2018. Dalej trasa biegła w kierunku Obrywu Skalnego z punktem widokowym, następnie w dół do Źródła Marii.

Celem wędrówki była Przystań wodna “Rafting” ,gdzie na uczesników rajdu czekało ognisko, a przy nim wspólne śpiewanie piosenek rajdowych z p. Markiem Morawskim i p. Andrzejem Jakubowskim, ZUMBA z p. Beatą Trybukiewicz, przeciąganie liny, zabawy z chustą z p. Dariuszem Ditrichem i p. Mariuszem Sobczykiem. Wspólnie spędzony czas dostarczył nam wiele radości i pozytywnej energii za co podziękowania należą się koordynatorowi imprezy p. Małgorzacie Koń, a także wszystkim opiekunom biorącym udział w rajdzie.

Kochani szóstoklasiści czekamy na was już we wrześniu, zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy.

Autor: A. Metych

14 06 2017    Dodał(a): administrator

IV Zawody Warcabowe Szkoły im. "Olka"
- wyniki rozgrywek V Grupy

1.Krzysiek Terlikowski III c Awans do FINAŁU
2.Paula Wierpowska II a Awans do FINAŁU
3.Wojtek Zając II a
4.Natalia Starzak II a
5.Igor Jurewicz I a
6.Błażej Błaszkiewicz II b
7.Karol Tomaszewski II b
8.Michał Nowak II a

12 06 2017    Dodał(a): administrator

Projekty: Chińczyk oraz Szachy

realizacja projektów: R. Stoklosa

07 06 2017    Dodał(a): administrator

IV Zawody Warcabowe Szkoły im. "Olka"
- wyniki rozgrywek IV Grupy

1.Tomasz Banas III b Awans do FINAŁU
2.Mateusz Słowik III e Awans do FINAŁU
3.Marcin Krosman III c Awans do FINAŁU
4.Gabriel Krawczyk II d Awans do FINAŁU
5. Michał Białek II a
6. Darek Bzdyra II a
7. Oskar Skop III b
8. Wnuk Jakub III c

04 06 2017    Dodał(a): administrator

Marzycielska Poczta - napisz list do chorego dziecka

Weź udział w akcji, przynieś radość innym dzieciom z okazji Dnia Dziecka.

Uczennice klasy 3e Natalia Sklińska i Alicja Trupkiewicz już to zrobiły.

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja prowadzona przez młodych wolontariuszy z różnych miast Polski od 2009 roku. Polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

Na stronie MarzycielskaPoczta.pl prezentowane są profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.

Dzieci z Marzycielskiej Poczty to dzieci zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalach. Choroba bardzo często ogranicza ich kontakt z rówieśnikami, którego szczególnie potrzebują. To dlatego nasze kartki i listy sprawiają im tyle przyjemności.

Zapraszamy do włączenia się w tę piękną akcję. Samodzielnie wykonane kartki i Wasze listy proszę przynieść do p. Agnieszki Metych s. 31 i p. Małgorzaty Szkwarek s. 14. Wyślemy je wspólnie.

31 05 2017    Dodał(a): administrator