Konkurs na zimowo - świąteczny wystrój
    sal lekcyjnych.

SU ogłasza konkurs na zimowo - świąteczny wystrój sal lekcyjnych.

Konkurs trwa do dnia 22.grudnia 2015 roku i będzie rozstrzygnięty w czasie wigilii klasowych.

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów i wychowawców klas!

23 11 2015    Dodał(a): administrator

Szlachetna paczka w naszej szkole

Kolejna akcja charytatywna w naszej szkole!

Nasza szkoła pragnie przystąpić do akcji „Szlachetna Paczka”. W związku z tym prosimy wszystkich chętnych do pomocy o złożenie różnego rodzaju darów – zgodnie z własnym uznaniem.

Produkty wybrane ze względu na własne możliwości prosimy o dostarczanie do biblioteki lub do świetlicy szkolnej (sala nr 37)

Organizatorzy: p. Dorota Witowska, Justyna Kasperek-Jędryka

Zawody pływackie

Dnia 7.11.2016 w Kłodzku odbyły się zawody pływackie dziewczyn i chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka.

W zawodach uczestniczyło 9 zespołów. Drużyna z Gimnazjum nr 1 wywalczyła 2 złote, 8 srebrnych, 6 brązowych medali.

W klasyfikacji generalnej gimnazjaliści z jedynki zajęli I mce drużynowo pokonując wszystkie startujące szkoły i kluby uks.

Drużyna dziewcząt:

5. Krystian Szwarc
6. Marcin Krosman

Opiekun: Andrzej Czerniak

Szczegółowe informacje oraz zdjęcia można zobaczyć na stronie Krytej Pływalni w Kłodzku oraz facebooku

WARCABY - wyniki rozgerywek II Grupy

1. Jakub Perełka I a Awans do FINAŁU
2. Jakub Wnuk II c
3. Damian Jankowski III b
4. Kamil Listwan II e
5. Karol Tomaszewski I b
6. Karol Nakwasiński III b
7. Szymik Bartek II e
8. Wojciech Zając I a Awans do FINAŁU

autor: R. Stoklosa

22 11 2015    Dodał(a): administrator

Gratulacje dla uczniów, którzy zakwalifikowali
     się do etapu powiatowego konkursu
      „zDdolny Ślązak Gimnazjalista”

Blok humanistyczny:
Kamila Bańkowska

Blok matematyczno-fizyczny:
Łukasz Biesiadecki, Damian Jankowski, Aleksander Klatka, Marek Kożuchowski, Oliwia Olbińska, Michał Popiel, Natan Sypień, Angelika Wajsowicz.

Blok przyrodniczy:
Łukasz Biesiadecki, Aleksandra Kasprowicz, Marek Kożuchowski, Oliwia Olbińska, Krzysztof Podłowski, Paulina Reichert, Angelika Wajsowicz.

Konkurs Języka Angielskiego:
Aleksandra Kaczmarczyk, Anna Lewicka, Krzysztof Podłowski, Michał Popiel, Natalya Wawryka.

Konkurs Języka Niemieckiego:
Aleksandra Kasprowicz, Oliwer Zahmel.

Konkurs Języka Francuskiego:
Maelle Jourdan

17 11 2015    Dodał(a): administrator

Osiągnięcia Sportowe

Piłka koszowa

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Armata, Klaudia Kaczmarek, Roksana Groń, Klaudia Tarnawska, Dominika Przywara, Patrycja Bonczar, Natalia Pilna, Angelika Ratuszniak, Karolina Sobel, Martyna Pawełek, Dagmara Kozioł, Agata Gulewska, Ola Kaczmarczyk, Zaneta Pawlak. Drużyna awansowała do rozgrywek strefy wałbrzyskiej. Opiekun p. D. Ditrich

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego zajęła drużyna chłopców w składzie: Konrad Formowicz, Tomasz Finokiet, Oliwer Zahmel, Łukasz Pietraś, Oskar Ciupider, Marcel Staszczak, Michał Adamczyk, Adrian Pilny, Artur Ryszczyński, Krzysztof Griman, Michał Gałka.

Piłka nożna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego zajęła drużyna chłopców w składzie: Dawid Mucha, Patryk Gałka, Michał Galka, Adrian Kołyszko, Tomasz Kubies, Wojciech Głuszczyński, Krystian Szwarc, Bartosz Wójcik, Adrian Pilny. Opiekun p. M. Sobczyk

Pływanie

I miejsce w punktacji drużynowej w Otwartych Mistrzostwach Kłodzka o „Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka” zajęła drużyna w składzie: Jakub Bukaczewski, Kajetan Hrobok, Klaudia Wawszczyk, Martyna Piaskowska, Anna Lewicka, Klaudia Adamczyk, Łukasz Biesiadecki, Miłosz Orłowski, Amelia Kawa, Patrycja Młynarowicz, Krystian Szwarc, Marcin Krosman. Opiekun p. A. Czerniak